Staňte se členy

Projekt MedPed - Pro pacienty - Diagnóza FH - spolek pacientů s FH
Diagnóza FH, z. s.

Familiární hypercholesterolémie (FH) je celoživotní vrozené onemocnění, které vyžaduje dodržování dietního a pohybového režimu a dlouhodobou léčbu. U pacientů s FH existuje velmi vysoké riziko vzniku časných kardiovaskulárních příhod, jako jsou například infarkt myokardu nebo cévní mozková příhoda.

Tyto skutečnosti mohou nepříznivě ovlivňovat přežívání pacientů s FH a kvalitu jejich života. Proto Česká společnost pro aterosklerózu společně s projektem MedPed, který v Česku koordinuje péči o pacienty s FH, iniciovala založení nezávislé organizace pacientů s názvem Diagnóza FH. Diagnóza FH v souladu s novým občanským zákoníkem funguje jako spolek.

Cíle Diagnózy FH:

  • poskytovat individuální podporu nemocným s FH a jejich blízkým, předávat praktické informace o FH a aktuálních možnostech léčby včetně doporučení jak se stravovat nebo jaký zvolit režim fyzické aktivity atd., ale i zprostředkovat vzájemnou komunikaci pacientů s FH a sdílení cenných zkušeností

  • hájit zájmy pacientů s FH při vytváření zdravotní politiky v ČR a při jednání s plátci zdravotní péče, pomáhat usnadnit přístup k potřebné léčbě

Chcete být nezávazně informováni o činnosti Diagnózy FH, o chystaných akcích a dalších novinkách? Zadejte svůj e-mail do pole Newsletter:

Newsletter:

Máte Vy sami nebo někdo z Vaší rodiny FH a chcete se stát členy spolku Diagnóza FH? Není nic snazšího, členství ve spolku Diagnóza FH je bezplatné a otevřené všem pacientům s FH, jejich blízkým a přátelům. 

Přihlášku do spolku Diagnóza FH můžete snadno a rychle vyplnit elektronicky ZDE. Pro uložení obsahu je potřeba Adobe Acrobat Reader.
Stanovy spolku Diagnóza FH, z.s..

Co Vám členství ve spolku Diagnóza FH přinese? Především:

  • budete přednostně zváni na akce spolku Diagnóza FH
  • akce spolku Diagnóza FH pro Vás budou zdarma nebo za zvýhodněné ceny
  • každé tři měsíce dostanete e-mailem Zpravodaj FH s atraktivním obsahem,
  • budete mít přístup do exkluzivní webové zóny Pro členy , kde najdete např. podrobné jídelníčky, zajímavé články, diskuzní fórum, rozhovory atd.
  • budete mít možnost účastnit se členských schůzek a podílet se na plánování aktivit spolku.

Máte zájem stát se členem, ale chcete ještě další informace? Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi o členství ve spolku Diagnóza FH, z.s.: 

Zadejte e-mail nebo telefon:

 


 

Kontakty na spolek Diagnóza FH:

SEKRETARIÁT
korespondenční adresa: Jiráskova 242, 507 23 Libáň
e-mail: komunikace@athero.cz
telefon: +420 608 234 466
facebook: www.facebook.com/diagnozaFH

ZÁSTUPKYNĚ SPOLKU
Mgr. Zdeňka Cimická
e-mail: cimicka@email.cz
telefon: +420 721 823 399